Galatasaray’ın 7 Transferinde Son Durum!

Galatasaray’da ransfer çalışmaları devam ederken, Angelino ve Halil Dervişoğlu sonrasındaki yeni isimler konusunda bekleyişe geçildi.

Gündemdeki isimler konusunda son durum şöyle:

şöyle:

ICARDI BELİRSİZLİĞİ

Yeniden anlaşma sağlanan Mauro Icardi, eşi Wanda Nara’nın sağlık problemleri nedeniyle geliş tarihini önümüzdeki günlerde bildirecek.

RASHİCA’DA İNDİRİM BEKLENTİSİ

Norwich City, Rashica’nın bonservisi konusunda son olarak 10 milyon euroya indi. Galatasaray 7 milyon euronun üzerine çıkmayacak. Görüşmeler tıkandı.

FRED ÖN PLANDA

Paredes’in bir türlü kararını vermemesi, orta saha için Fred olasılığını güçlendirdi. Galatasaray, Manchester Unitedlı futbolcu için yeniden masaya oturacak.

MUHAMMED’E TALİPLER

Galatasaray, yerli kaleci için Başakşehir’den Muhammed Şengezer’e talip oldu. Okan Buruk, 26 yaşındaki eldiveni kadroda görmek istiyor.

BAKAMBU BİTİYOR

Al Nasr ile problemini çözen Bakambu’nun imza atması an meselesi… 32 yaşındaki Kongolu forvet, 20 Temmuz’da UEFA’ya iletilecek listeye yazılacak.

KEREM ISRARI

Galatasaray, Kerem Demirbay için ısrarını sürdürüyor. Bayer Leverkusen ile pazarlıklar devam ederken, aradaki farkın 2 milyon euro olduğu öğrenildi.